Szanowni Państwo

Zwróćcie Państwo uwagę na źródła informacji zamieszczanych w internecie – pochodzą one zarówno od profesjonalistów, prawników, jak też od osób, które opisują własne doświadczenia i problemy oraz rozwiązania, które w ich wypadku doprowadziły do określonych efektów. Nie chcę podważać treści tych informacji, pragnę jednak zwrócić uwagę na specyfikę sytuacji w przypadku problemów prawnych, gdzie drobna zmiana stanu faktycznego, stanowiąca punkt wyjścia dla oceny sytuacji, może prowadzić do całkowicie odmiennych wniosków i niespodziewanych dla Państwa rezultatów. Zatem zachęcam Państwa do indywidualnego konsultowania swoich spraw i problemów z prawnikiem, albowiem tylko taka forma analizy sytuacji daje Państwu pewność uzyskania prawidłowej i fachowej porady prawnej bądź odpowiedniego do sytuacji i skutecznego prowadzenia Państwa sprawy.

W obecnych czasach coraz popularniejsza staje się koncepcja „adwokata rodzinnego”, znającego Państwa sytuację i potrafiącego Państwa wspierać praktycznie w każdej sytuacji, także doraźnie, w awaryjnych sytuacjach, na telefon. Oferujemy Państwu wsparcie w sprawach rodzinnych, majątkowych, cywilnych, ubezpieczeniowych, a także karnych oraz gospodarczych. W przypadku innych zagadnień wymagających konsultacji, jak np. sprawy podatkowe, skierujemy Państwa do sprawdzonych specjalistów, tak, żebyście Państwo nie musieli za każdym razem borykać się z problemem poszukiwania informacji w sieci, czy w różnych instytucjach. Instytucja „adwokata rodzinnego” jest także nierozerwalnie związana z otwartymi na Państwa możliwości i potrzeby zasadami rozliczania naszych usług, tak, by nasza pomoc była dla Państwa dostępna w każdych życiowych okolicznościach.

Zapewne trafiliście Państwo na moją stronę przeglądając internet w poszukiwaniu rozwiązania swoich problemów, w poszukiwaniu podpowiedzi, rady, pomocy w bieżących, jakże istotnych sprawach Waszego codziennego osobistego i zawodowego życia. Mogę przypuszczać, że przeczytaliście już Państwo wiele informacji pochodzących z różnych źródeł i prowadzących do różnych wniosków i zapewne macie Państwo wrażenie, że z każdą kolejną przeczytaną informacją wiecie Państwo mniej i czujecie się zagubieni… To naturalne. Internet jest bogatym źródłem wiedzy, jednak natłok informacji może w konsekwencji powodować dezinformację i może prowadzić do błędnych decyzji.

Zapraszam do współpracy adwokat Elżbieta Łuka

Scroll to Top